Sáňky Boby

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

FOR BOAT 2018

Nové podvodní skútry značky Yamaha jsme vystavovali na veletrhu For Boat v březnu 2018 v Praze na Letňanském PVA výstavišti. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku a novým majitelům těchto přístrojů přejeme hodně zábavy při jejich používání. 
For_boat_2018
 

Nové podvodní skútry v nabídce

Na jaře 2018 byl do naší nabídky zařazen sortiment podvodních skútrů značek Yamaha a Sublue.
yamaha_frame                       sublue_uvod_3
Podvodní skútry značky Yamaha začínají u dětského Exploreru, pokračují přes klasické RDS modely a jdou až k moderním přístrojům řady Li s lithiovými bateriemi. Přístroje se liší kapacitou baterie, výkonem a dalšími technickými parametry a samozřejmě také cenou. Zcela novým podvodním přístrojem na trhu je White Shark Mix od společnosti Sublue. Jiné řešení pohonu, dva výkonné motory na vnější straně ramen, lithiová baterie, velmi lehké provedení pro náročné uživatele.
 

KHW Top Seller LEDEN 2017

KHW byl podle časopisu Spielzeug International v lednu 2017 nejúspěšnějším prodejcem pro děti mezi výrobci s obratem do 10 miliónů EUR/rok. Na prvním místě mezi výrobky se umístil SNOW FOX a na pátem místě pak SNOW FLYER. Lednové počasí přálo jízdě na sněhu - opět po dlouhé době jsme měli opravdové zimní podmínky.

top_2017
 

MINJI dorazilo k nám

Minji je nyní také na trhu v ČR. Design, vytvořený v Japonsku, přináší jiné pojetí pohybu než je u odrážedel obvyklé.
minji_aktuality_1
Zde se neřídí volantem nebo řídítky. Držadlo je pevné a ovládání pohybu nejenom dopředu a dozadu, ale prakticky do všech směrů, zajišťují nohy dítěte. 
 

Veletrh spoga + gafa Köln a/R

Na veletrhu zahradního a hobby sortimentu spoga+gafa v září 2016 opět vystavoval náš partner - KHW GmbH z Německa - a přinesl některá zajímavá řešení.
obelisk_2                                          rosenbogen_2
Novým výrobkem je Obelisk - pyramida z mřížek pro dodatečnou dekoraci, například Vánočními motivy, popínavými rostlinami atd. Oblouk na růže již dlouho známe. Řešení jako slavobrána novomanželům může být inspirací pro mnoho partnerů nebo firem, poskytujících svatební služby. 
 


Strana 1 z 5